Arkadaşlar sistem ve tema değişikliği sonrası filmlerde oluşan sorunları gidermek için tüm filmlerde yenileme çalışması başlattık. Yenileme durumu: %21 tamamlandı

Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 1 Yorum 35 Görüntülenme

Siyah Kelebekler izle – Black Butterfly (2017)

(2017)
Siyah Kelebekler izle konusu: Paul (Antonio Banderas) yazarlık yapmaktadır. Sıkıntılı bir dönemden geçen Paul, eşinin kendisini terketmesinden sonra, yeni kitabını yazabilmek için bir dağ evine yerleşir. Kalemi eline alıp her yazmaya başladığında dikkati dağılmakta, bir türlü ilham perisi gelmemektedir. Paul, bir gün yolda karşılaştığı ismi Jack (Jonathan Rhys Meyers) olan kendisi gibi yazar bir gence yardım eder. ve Jack'i evine davet eder. Hırçın asabi yapıya sahip olan Jack, yazma konusunda başarısız olan Paul'u rehin alır ve onu yazmaya zorlar. İkili çılgınca bir oyun oynayıp hikaye bitirmeye çalışacaklardır ancak zaman ilerledikçe oyun, ölüm kalım mücadelesine dönüşür.
Black Butterfly, 2017 ABD yapımıdır. Gerilim türünde 26 mayıs 2017 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur. Filmin yönetmen kolduğunda Brian Goodman otururken, senaryasunu Marc Frydman, Justin Stanley ikilisi yazmıştır. Uzun zamandır ortalıklarda gözükmeyen ünlü oyuncu Antonio Banderas ile yıldızı Tudors dizisiyle parlayan genç oyuncu Jonathan Rhys Meyers filmin başrollerini paylaşmaktadır. Gerilim filmleri seven arkadaşlarımızın vakit geçirmek için izleyebilirler.


Reklamı Kapat
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Siyah Kelebekler izle – Black Butterfly (2017)" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)